iMovie

iMovie Mac için

Apple’ın Mac’ler için resmi video düzenleme paketi

iMovie, Mac'inizde film oluşturmak ve düzenlemek için Apple'ın amiral gemisi programıdır. Kullanıcı dostu iMovie, ev videolarınızı cilalı filmlere dönüştürmeyi kolaylaştırır.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Düzenlemeyi kolaylaştırır
  • Seçebileceğiniz şablonlar çok
  • İTunes ve iPhoto ile entegrasyon
  • Ham görüntüleri çok parlak görünmesini sağlar

DEZAVANTAJLAR

  • Formatları içe aktarırken Fussy
  • YouTube yükleyici geçici olabilir

Mükemmel
9

iMovie, Mac'inizde film oluşturmak ve düzenlemek için Apple'ın amiral gemisi programıdır. Kullanıcı dostu iMovie, ev videolarınızı cilalı filmlere dönüştürmeyi kolaylaştırır.

İnanılmaz derecede kolay kullanım

iMovie, filminizi içe aktararak ve daha sonra bir sözcük işleme uygulamasında yaptığınız gibi, bitleri kesip yapıştırmanıza izin vererek çalışır. Müzikleri eklemek iTunes ile entegrasyon sayesinde çok kolay olurken, görüntüler iPhoto ve Fotoğraflar uygulamasından kolayca alınabilir (panoramik çekimlere otomatik Ken Burns efekti uygulamak bile mümkündür). Kolayca anlatım eklemenize izin vermek için izleyicinin altında bir Seslendirme düğmesi de vardır.

Sadece YouTube için bir şeyler kesmek istiyorsanız, entegre bir yükleyici kreasyonlarınızın anında çevrimiçi olmasını sağlar, ancak bazen bunun düzgün bir şekilde yüklenemediğini veya videoyu doğru şekilde etiketlemediğini görmekteyim. Kreasyonlarınızı da e-posta ile gönderebilir veya üzerinden paylaşabilirsiniz. Youku ve Tudou, app.

Bir sınıf dokunuşu eklemek kolaydır

Filminizin, normalde mümkün olabileceğinden çok daha parlak görünmesini sağlamak için seçebileceğiniz tonlarca fragman ve şablon var. İşin bittiğinde, ham filmin harika görünmeli . Özel efektlerle oynamaya başlamak istiyorsanız, yeşil ekran ve mavi ekran desteği bile vardır.

iMovie formatları ile telaşlı olabilir - DV format filmleri ile en iyi şekilde çalışır ve diğer formatları ithal etmeye çalışabilir (Sony'nin XAVC-S ve AVCHD'si açıkça desteklense de).

Profesyoneller için değil, ev kullanıcısı için harika

Gelişmiş video editörleri, iMovie'nin uzman düzenleme işlevlerinden yoksun olduğunu, ancak çoğu insan için iMovie'nin sizi minimum çabayla bir profesyonelliğe dönüştürdüğünü görecek.

mac için Multimedya en fazla indirilenler

iMovie

İndir

iMovie 10.1.10

iMovie hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×